Jdi na obsah Jdi na menu
 


Divadelní představení:"Matylda zasahuje"

2. 5. 2019

 

 

Vážení rodiče,

školní družina a mateřská škola ve spolupráci s Obecním úřadem Byšice zorganizovala divadelní představení pro děti. Divadelní představení se koná v úterý 21. 5. 2019, probíhá   od 15:00 do 16:00 hodin v kinosále OÚ Byšice. Pohádka se jmenuje“Matylda zasahuje“. Cena představení je 50,-Kč, platba do pondělí 20. 5. 2019 ve ŠD. Děti, které se zúčastní divadelního představení, si rodiče vyzvednou na OÚ. Těšíme se na co největší účast. Děti, které se divadelního představení nezúčastní, zůstávají ve školní družině.                                               Po obdržení tohoto informačního dopisu prosíme všechny rodiče o vyplnění a vrácení zpět do ŠD.    

 Vychovatelky ŠD

             ...........................................................odstřihněte.......................................................................

MÁM /NEMÁM zájem, aby se mé dítě .....................................................................třída…… zúčastnilo v úterý 21. 5. 2019 divadelního představení na OÚ Byšice. Dítě po skončení představení půjde domů:                                                                                                                                              samo / v doprovodu*.                                               (*zakroužkujte, které platí)                                                                                                             

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Podpis zákonného zástupce