Jdi na obsah Jdi na menu
 


Plán činností na měsíc leden 2018 - 1. a 2. oddělení

7. 1. 2018

 

Plán činností na měsíc leden 2018 - 1.a 2. oddělení

  • Společenská výchova                                                                                                 Přivítání se s dětmi po prázdninách. Povídání si o prožití vánočních prázdnin a vánočních svátků. Co mi udělalo největší radost pod vánočním stromečkem - malováni obrázků, pantomima. Tři králové: vyprávění legendy.                                                                                           Tříkrálovské odpoledne ve ŠD                                                    Společné hry v tělocvičně (chytaná v kruhu, kdo honí..).  Malá královská hostina.

 

  • Výtvarná činnost + pracovně-technická činnost                  Sněhový sochař a malíř - v případě příznivých sněhových podmínek budeme tvořit stavby ze sněhu, zkusíme i malování barvami do sněhu. Výroba královské koruny.

 

  • Tělovýchovná činnost                                                                             Zimní hrátky na sněhu, bobování, různé soutěže venku, v tělocvičně i na sněhu.

 

  • Projekt "ZIMA"                                                                               Promítat se bude těmito činnostmi - tělovýchovnou, výtvarnou, hudební, pracovně-technickou.

 

  • Kuželkový král a královna                                                          Miniturnaj v kuželkách v malé tělocvičně. Jsou připraveny odměny a diplomy pro nejlepší hráče.

 

 

Vypracovaly vychovatelky: Lenka Purašová a Ivana Ratkovská